Національно-патріотичні спортивні змагання «Патріот-2023»

23 травня 2023 року відбулися національно-патріотичні спортивні змагання «Патріот-2023» серед працівників закладів освіти Святошинського району м. Києва. Змагання пройшли на території позашкільного навчального закладу «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник». Захід організований за підтримки управління освіти Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації та Святошинської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На заході були присутні голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський, начальник управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації Олексій Сукенніков, голова Святошинської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Людмила Заворітько та освітяни, які прийшли підтримати свої команди.

Мета змагань полягала в удосконаленні національно-патріотичного виховання, шануванні незламних міст України, усвідомленні історичного, політичного, культурного та економічного значень міст-героїв нашої країни.

Учасники змагань самостійно мали придумати назву команди, яка була присвячена незламному місту чи містечку України.

Команди пройшли декілька етапів змагань: представлення команд, смуга перешкод, інтелектуальна гра, стрільба, «метання гранати» на влучність. Усі учасники показали свою креативність, оригінальність, уміння працювати в команді.

Судді оцінювали команди за номінаціями: «Найкращий стрілок», «Найкращий рятівник», «Найвлучніший», «Найрозумніший».

Позитивний настрій на перемогу учасникам змагань допомагали підтримувати вболівальники кожної з команд.

Серед закладів дошкільної освіти призові місця розподілилися таким чином:

І місце здобула команда «Незламний Маріуполь» - ДНЗ № 571;

ІІ місце виборола команда «Нескорений Лиман» - ДНЗ №599;

ІІІ місце отримала команда «Нескорений Львів» - ДНЗ № 469

Серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти призові місця посіли:

І місце належить команді «Нескорена Авдіївка» - спеціалізована школа № 196

ІІ місце отримала команда «Нескорена Маріїнка» - спеціалізована школа № 197 ім. Дмитра Луценка

ІІІ місце здобула команда  «Незламний Мелітополь» - ліцей «ЕКО» №198

І не дивлячись на те, що суддями було визначено команду-переможця, всі учасники заходу продемонстрували активну життєву позицію, спритність, оптимізм, енергійність та взаємодопомогу. Всі отримали заслужені нагороди, призи та подарунки.

Більше фото зі змагань можна преглянути тут