Світовий Центр даних: основні напрями діяльності

5 жовтня 2021 року голова Профспілки освіти міста Києва Олександр Яцунь та директор «Освітньої агенції міста Києва» Бадрі Локашвілі відвідали Інформаційно-аналітичний ситуаційний центр у КПІ. Директор Світового центру даних Костянтин Єфремов розповів про діяльність центру, спрямовану на підвищення повноти та ефективності аналітичної та інформаційної підтримки процесу прийняття управлінських рішень.

Представники Центру назвали основні напрями діяльності. Серед яких:

  • забезпечення всіх основних етапів управління даними (збирання, контроль якості, зберігання, обробка, розповсюдження, підготовка звітів і довгострокове стратегічне управління) для наукових даних різної природи.
  • розробка математичних моделей, методів та інструментів для оцінки та прийняття рішень в складних системах.
  • Розробка і супровід інформаційних систем і сервісів, орієнтованих на аналіз та обробку даних.

Світовий центр даних з геоінформатики та сталого розвитку, що діє в КПІ, спеціалізується на проведенні міждисциплінарних досліджень поведінки складних систем різної природи. Його фахівці здатні надавати ефективну аналітичну й інформаційну підтримку при вирішенні довгострокових проблем розвитку суспільства з точки зору його стійкості, інформаційну підтримку оцінок перспектив і реалізації концепції сталого розвитку в галузі вищої освіти, бізнесу й політики.