Святошинська РОП провела майстер-клас для профспілкових лідерів

19 березня Святошинська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України продовжила вдосконалювати знання профспілкових лідерів з питань ведення діловодства в первинних профспілкових організаціях. Цього разу учасниками майстер–класу були голови профкомів шкіл та позашкільних навчальних закладів. Навчання відбулося на базі спеціальної школи-інтернату № 15, де навчаються діти з порушеннями опорно-рухового апарату.

Учасники майстер-класу ознайомилися зі специфікою роботи спеціальної школи, системою успішної співпраці соціальних партнерів, про які розповіла директорка Остапенко Тетяна Володимирівна.

Теоретичні питання з ведення діловодства в первинці, планування роботи, вимоги до оформлення документів профкому, їх упорядкування та зберігання розглянули з головним спеціалістом з оргроботи районної організації профспілки Тамарою Мандрик. А голова первинної профспілкової організації СШІ № 15 Наталія Топчій поділилася з колегами своїм досвідом роботи з документами в первинці та розповіла про злагоджену роботу профспілкового комітету направлену на людей, збереження традицій колективу.

Наприкінці майстер-класу голова Святошинської РОП Людмила Заворітько наголосила на важливості належного ведення профспілкової документації та подальшому удосконаленні знань. Навчання пройшло у діловій конструктивній обстановці. Учасники семінару отримали теоретичні та практичні знання для успішної діяльності первинної профспілкової організації.