Святошинська РОП провела семінар-навчання з питань діловодства

29 лютого Святошинська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела навчання профспілкових лідерів закладів дошкільної освіти району. Захід пройшов у закладі дошкільної освіти № 571. Основною темою зустрічі стало питання ведення діловодства. Мета навчання полягала у наданні теоретичної та практичної допомоги профспілковим лідерам з питань ведення діловодства, адже через профспілкову документацію прослідковується вся робота первинки.

Голова профкому ЗДО №571 Леся Коваленко розповіла як правильно і системно вести документообіг, дотримуючись усіх вимог Типової інструкції по організації роботи з документами в первинних профспілкових організаціях. Вона поділилася своїми цікавими інноваційними напрацюваннями, які використовує в роботі. З її обранням на посаду голови, робота профспілкового комітету значно покращилася, життя спілчан стало цікавим і насиченим.

Про злагоджену роботу профкому та тісні партнерські взаємовідносини розповіла і директорка Тамара Сологуб. Вона запевнила, що в колективі завдяки зусиллям двох соціальних партнерів у закладі зберігається 100% профспілкове членство, бо кожен працівник – важливий. Майстер-клас пройшов у формі діалогу: цікаво і насичено. Головний спеціаліст з оргроботи Святошинської РОП Тамара Мандрик зосередила увагу аудиторії на дотриманні в первинці встановлених правил ведення діловодства. Леся Коваленко поділилася з колегами своїми напрацюваннями в роботі з документами первинки. Аудиторія була надзвичайно активною: ставили запитання, дискутували, зацікавлено знайомилися з роботою профкому ЗДО № 571. Впевнені, що такий позитивний досвід буде стимулом в роботі для інших первинок.

Святошинська РОП