«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2024»: ПІДБИТО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ

Днями відбулося онлайн-засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», на якому було підбито підсумки конкурсу.

Конкурс «Учитель року» – це масштабна подія для освітянської спільноти. Цьогорічний конкурс відбувся попри усі виклики: повітряні тривоги, обстріли, відключення електроенергії, відсутність державного фінансування, – йдеться на сайті МОН. 

Під час зібрання голови журі номінацій «Географія», «Фізика», «Українська мова та література» та «Образотворче мистецтво» представили результати випробувань. Вони відзначили професійну майстерність, новаторство та готовність до змін учасників.

Досвід фіналістів конкурсу «Учитель року – 2024» буде представлено на Всеукраїнській школі майстерності «Педагогічний стартап», яка проводитиметься онлайн спільно з видавництвом «Ранок».

У наступному 2024/2025 навчальному році конкурс «Учитель року» відбудеться в номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Трудове навчання» та «Хімія».

Усього на конкурс зареєструвався 1971 педагогічний працівник, з них: 490 осіб виявили бажання змагатися в номінації «Географія», 251 – у номінації «Образотворче мистецтво», 718 – у номінації «Українська мова та література», 512 – у номінації «Фізика». За першість на всеукраїнському рівні змагалося 98 педагогів закладів загальної середньої освіти (23 – у номінації «Образотворче мистецтво» та по 25 – у номінаціях «Географія», «Українська мова та література», «Фізика»).

Результати оцінювання розміщені на офіційній сторінці всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Відеозаписи конкурсних випробувань розміщено на YouTube-каналі конкурсу.

За матеріалами – МОН